אינטרנטיזמות

לראשונה בישראל: קהילה סגורה – לסגירת עסקאות

אם אתה אחד מאלה שתלויים במילה "כן" לפרנסתם, הכתבה הזו בשבילך. כי אם אתה לא עובד באחת החברות או הארגונים הגדולים שיש להם מערכי מכירות ענקיים, כנראה שאין לך נגישות לאותם עקרונות שמטפטפים להם בלי הפסקה. עכשיו עקרונות השכנוע וההשפעה מבוססי המחקרים האלו נגישים גם לבעלי עסקים קטנים ולאנשי מכירות שרוצים להגדיל הכנסות.

מור פאר - יזם, מוביל מערכי מכירות בחברות וארגונים להגדלת הכנסות (תמונה: מאגר אישי)
מור פאר – יזם, מוביל מערכי מכירות בחברות וארגונים להגדלת הכנסות (תמונה: מאגר אישי)

בעלי עסקים קטנים ואנשי מכירות תלויים במילה "כן" לפרנסתם. בדיוק כפי שחברות וארגונים גדולים תלויים בה בעצמם.

אלו ואלו שואפים לסגור יותר עסקאות, מתוך מטרה להגדיל הכנסות. ההבדל הוא שבחברות גדולות דואגים להדרכות מושקעות לצוותי המכירות שלהם.

התקציבים העומדים לרשותם לשם כך, גדולים בהרבה מאלו של בעלי עסקים קטנים ושל אנשי מכירות בחברות קטנות.

עקרונות השפעה ושכנוע מבוססי מחקרים ותוצאות

בחברות ובארגונים גדולים מערכי המכירות עוברים הדרכות רבות וזוכים לליווי צמוד, כדי שאנשי המכירות יסגרו יותר עסקאות והכנסות החברה יגדלו. בהדרכות הם לומדים עקרונות שכנוע והשפעה מבוססי מחקרים. כאלו שמביאים לתוצאות מיידיות. ובזה כוחם. 

מרבית אנשי המכירות יודעים שהם צריכים להכיר את צורכי הלקוח ולדעת כיצד לטפל בהתנגדויות. הם גם יודעים שלקוח שמביע התנגדות, הוא לקוח מתעניין. אבל הכלים המדויקים לטיפול בהתנגדויות ועקרונות השכנוע וההשפעה שיקלו על הלקוח לסגור עסקה, אינם ידועים לרובם. 

בחברות גדולות מבינים את חשיבות העקרונות האלה להגדלת ההכנסות של החברה, ומשקיעים תקציבי עתק בהדרכות לצוותי המכירות שלהם. חלק מבעלי עסקים קטנים מודעים גם הם לחשיבות העקרונות האלה, אולם אין להם אותם תקציבים ללמידה ולהדרכה.

קהילה סגורה לסגירת עסקאות

עכשיו עקרונות השכנוע וההשפעה שמקבלות החברות הגדולות במשק נגישים גם לבעלי עסקים קטנים ולאנשי מכירות, שאינם מקבלים את הכלים האלה בחברות שהם עובדים בהן, ורוצים לסגור יותר עסקאות ולהגדיל את ההכנסה שלהם. זה נעשה בקהילה סגורה ותומכת, שכל מי רוצה להגדיל את ההכנסות שלו ממכירות, יכול להצטרף אליה במחיר דומה למחיר מנוי לשירותי תקשורת ביתיים. רק שמטרת ההשקעה הזו היא לסגור יותר עיסקאות ולהגדיל הכנסות.

את הרעיון החדשני הזה הגה מור פאר. יזם, מאמן מכירות ולפני הכל, איש מכירות בעצמו, שתהליך המכירה זורם בדמו. הוא רק בן 30, אבל מרגע שהשתחרר מהצבא הוא עוסק בשיווק ומכירות באופן אינטנסיבי. עד היום מור הקים, ניהל, הדריך וליווה צוותי מכירות ומערכי מכירות שמכניסים מיליונים (ועשרות מיליונים) בשנה.

ובעצמו ביצע יותר מ-45,000 אינטראקציות מכירה. את כל הידע שהוא צבר מניסיונו העצום, הוא משקיע בהובלת מערכי מכירות לביצועי שיא.היום הוא מרצה, מעביר סמינרים וקורסים ומלווה מערכי מכירות בחברות ובארגונים מהגדולים במשק בתחומי התקשורת, הביטוח, הנדל״ן, הלימודים, ועוד.

כך שיגיעו לפריצות דרך במכירות, כדי שישיגו את המטרות ואת היעדים שלהם. המוטו של מור הוא: "תפסיק למכור – תתחיל לסגור"' והוא מדבר על הפער בין ״למכור״ בצורה שרוב האנשים תופסים ונרתעים ממכירות, לבין שימוש בעקרונות מבוססי מחקרים לביצוע תהליך אפקטיבי, קל וחיובי תוך הובלה לסגירת עסקה.

מור פאר בהרצאה: להגיע לפריצות דרך במכירות ולביצועי שיא (תמונה: מאגר אישי)
מור פאר בהרצאה: להגיע לפריצות דרך במכירות ולביצועי שיא (תמונה: מאגר אישי)

נגישות לכלים עוצמתיים לסגירת עסקאות

עכשיו מור מאפשר לכל בעל עסק ולכל איש מכירות שרוצה לסגור יותר עסקאות, להצטרף לקהילה סגורה ולרכוש את הכלים האלה. להעלות שאלות,לקבל תשובות מיידיות ולצאת ליישום מיידי.

הכרת הכלים העוצמתיים האלה תאפשר לך להגדיל את ההכנסות, לקחת שליטה על שיחת המכירה, ולסגור יותר עסקאות. כשכל הכלים והידע האלה מבוססים על מחקרים ועל תוצאות מוכחות בשטח, והם העקרונות שמור שם עליהם דגש, ומעביר אותם לחברי "מועדון הסוגרים".

במועדון הזה כל מי שרוצה לשפר את כישורי המכירה שלו, יכול לרכוש כלים מבוססי מחקרים לבסס ביטחון עצמי, לקבל גישה לעקרונות שכנוע אוניברסליים, ללמוד לטפל בהתנגדויות ברמה עולמית, לגלות איך לפתח חוסן מנטלי של סוגר ועוד. הדגש הוא על פרקטיקה, מבוססת מחקרים. כשאת הכלים שמור נותן בשידורים החיים שלו אפשר ליישם כבר בשיחת המכירה הבאה.

נוסף על כך, חברי המועדון מעלים שאלות מהאינטראקציות שהם נתקלים בהן ביום יום, ומקבלים עליהן תשובה מיידית בקבוצת וואטסאפ סגורה. השאלות והבעיות האלו משותפות לבעלי עסקים ולאנשי מכירות רבים. כך שגם אם אין לך שאלה ספציפית, תוכל לשאוב מידע מהחברים האחרים בקהילה ולהשתמש בו.

מיינדסט של סוגר

אחד העקרונות שצריך להכיר כדי להצליח לסגור יותר עסקאות, הוא לחשוב על הלקוח במהלך התהליך, ולאו דווקא על עצמך. אנשי מכירות רבים נופלים כאן, כי הם יוצאים לשיחות ולאינטראקציות עם מבט של דולרים בעיניים, במקום במחשבה על הלקוח. 

החשיבה של איש המכירות הממוצע לרוב ממוקדת במכירה וברווח הכספי שיגיע ממנה. חלקם אף מרגישים שהמכירה כבר בכיסם, ובדרך הם אינם נותנים את דעתם לתגובות של הלקוח. הטיפול שלהם בהתנגדויות מחטיא את המטרה.

והביטחון העצמי הרב שלהם הוא דווקא בעוכריהם. כל זה כי התודעה שלהם מופנית לשלב הלא נכון באינטראקציה בינם לבין הלקוח.

כלים פרקטיים להגדלת הכנסות

מיינדסט של סוגר ועקרונות השכנוע וההשפעה הם אוניברסליים ונכונים לכל תחום. משום שהמוח האנושי פועל באותו אופן בכל תחום. לכן הכלים החזקים שמור נותן מתאימים גם למאמנים, למטפלים, ליועצים ולמשווקים דיגיטליים. ובעצם לכל מי שתלוי במילה "כן" לפרנסתו ורוצה להגדיל את כמות ה"כן" שהוא שומע במהלך היום.

את העקרונות הללו אפשר ליישם באופן מיידי, כבר באינטראקציה הבאה עם לקוח פוטנציאלי. ובזה מתבטא כוחו של "מועדון הסוגרים". בדיוק כפי שבחברות ובארגונים הגדולים מקנים את העקרונות והשיטות האלה לצוותי המכירות, ורואים השפעה מיידית על ההכנסות. כך חברי המועדון רואים תוצאות מיידיות בכמות הסגירות שלהם, וכמובן בהכנסות שלהם.

הפרקטיות של העקרונות הללו והאוניברסליות שלהם נכונים גם למתחילים בתחום המכירות, גם למתקדמים וגם למקצוענים. ובעצם לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום המכירות ולמי שרוצה לסגור יותר עסקאות.

מיינדסט של סוגר: "תפסיק למכור - תתחיל לסגור" (תמונה: מאגר אישי)
מיינדסט של סוגר: "תפסיק למכור – תתחיל לסגור" (תמונה: מאגר אישי)

מועדון הסוגרים – אז מה זה בעצם?

איך זה עובד? 

פעם בשבועיים ביום ובשעה קבועים חברי המועדון יחד עם מור פאר עולים לשידור בזום. בשידור לומדים כלים עוצמתיים, משתתפים במאסטרמיינד ברמה גבוהה ופותרים בעיות מהשטח.

כל ההקלטות של השידורים האלה זמינות לחברי המועדון בממשק סגור. ככה שגם אם פספסת מפגש, הוא עדיין נגיש לך. 

אבל זה לא נגמר בזה. 

כי המועדון מאפשר להכיר אנשים, שכולם מתכנסים יחד כדי לחשוב איך להגדיל את הכנסות כל חברי הקבוצה. זה לא נגמר בשיתוף רעיונות ובסיעור מוחות, אלא מתפתח גם לשיתופי פעולה, שכל אחד מביא אליהם את הכישורים והיכולות שלו.

ויש עוד… 

קבוצת וואטסאפ מקצועית. פתוחה לדיונים, לטיפים ולעזרה הדדית בזמן אמת. כך שלא צריך לחכות שבועיים למפגש הבא, ואפשר להיעזר בחברי הקבוצה כשנתקלים בבעיה.

ועכשיו העקרונות האלה נגישים לכולם ב"מועדון הסוגרים" במבצע השקה לזמן מוגבל ב-37% הנחה.

₪247 לחודש (במקום המחיר רגיל – 394 ₪].

ללא התחייבות ועם אפשרות להפסיק את ההשתתפות בכל רגע. הצטרף עכשיו ל"מועדון הסוגרים" וקח שליטה על המכירות שלך: זה הקישור.

מערכת האתר

ברוכים הבאים לניוז אי אל פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? אתם יכולים ליצור איתנו קשר למייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה בפייסבוק ונשמח לעזור לכם.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button